Nowe literki w samouczku

20-04-2011 | Autor | Kategorie: kaligrafia.info | 3 💬 »

Dziś do naszego samouczka dodane zostały cztery nowe literki minuskułowej italiki. Są „f”, „j”, „r” oraz „s”. Tym samym zbliżamy się powoli do końca działu małych literek italiki. W przygotowaniu są już ostatnie literki minuskułowe oraz rozpoczęte zostały prace nad wielkimi literami [ majuskuła ] kroju italika.  

Kliknij tutaj aby zobaczyć  nowe literki w samouczku.

Jeśli chcecie być informowani na bieżąco o nowościach na stronie zapraszamy do subskrypcji kanału RSS lub polubienia kaligrafia.info na facebooku. Niedługo uruchomimy także newsletter!

Komentarze

 1. 1 Richard Hade   napisał(a) o 10:55, 27.04.11:

  Witam!

  Bardzo fajna strona! Mam nadzieję, że zainteresowanych tą tematyką będzie więcej. Godny polecenia samouczek, jak dla laika (ja) bardzo fajnie wprowadza w tematykę i pogłębia „zajawkę”.
  Wielki szacunek dla Ciebie Autorze 😀 i proszę o więcej materiałów z tej pasjonującej dziedziny.
  Trzymam kciuki za wytrwałość w szerzeniu wiedzy i miłości do Kaligrafii

  RH

 2. 2 Pola   napisał(a) o 14:45, 07.05.11:

  Brawo! Cudowne że powstałą taka strona!

  Sama kocham sztukę kaligrafii, i chociaż moje umiejętności są jeszcze dosyć nikłe w stosunku do oczekiwać mam nadzieję że będzie tylko lepiej.

  Dodaję tę stronkę do „ulubionych” 🙂

 3. 3 Bartłomiej   napisał(a) o 22:18, 27.05.11:

  Fantastycznie że jest taka strona. Mam nadzieje że Autora nie zniecheci niewielka ilość osób chcących zgłębić sztukę K. Jeśli tylko jedna osoba z odwiedzających tę stronę łyknie bakcyla to na pewno warto ją prowadzić! Pozdrawiam i dziękuję.


Zostaw komentarz