Kaligraficzne webinarium (aktualizacja)

26-06-2014 | Autor | Kategorie: kaligrafia.info, wydarzenia | 5 💬 »

Na naszym forum zrodził się bardzo ciekawy pomysł przeprowadzenia, prawdopodobnie pierwszego w Polsce kaligraficznego webinarium.

Sieciowe warsztaty prowadził będzie użytkownik Tofi. Obecnie zachęcamy do zgłaszania się i wyrażania swojej opinii w tym wątku na forum. Jeśli tylko wyklaruje się więcej informacji (lub zgłosi się więcej chętnych), poinformujemy o tym w nowym wpisie. Zapraszamy!

Webinarium (ang. web (sieć) + seminar (seminarium)) – rodzaj internetowegoseminarium prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi. W założeniu ma przypominać tradycyjne spotkanie i umożliwić kontakt mimo dużych odległości.
źródło: pl.wikipedia.org

(Aktualizacja)
Udało się już wypracować termin oraz zarys tematyki webinarium. Zajęcia odbędą się 5 lipca o godzinie 14:00. Do zajęć potrzebne będą tylko podstawowe przybory piśmiennicze (szczegóły na forum). Pod tym linkiem znajduje się oficjalny profil wydarzenia na G+.

Komentarze

 1. 1 Aleksandra   napisał(a) o 08:04, 30.06.14:

  Jestem za. Dla mnie cudowny pomysł i świetny timing – w wakacje sobie obiecałam popracować nad pismem 🙂

 2. 2 Tofi   napisał(a) o 21:08, 30.06.14:

  Ze względów technicznych zgłoszenia udziału proszę dokonywać w odpowiednim wątku na forum. Osobom zgłaszającym się tutaj nie będzie można przesłać zaproszeń do udziału.

 3. 3 Robert   napisał(a) o 13:09, 28.12.14:

  Witajcie,

  Czy planowane jest w przyszłości kolejne webinarium? Byłbym zainteresowany.
  Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku.

 4. 4 Michał   napisał(a) o 17:04, 15.03.15:

  Podpinam się do pytania powyżej.

 5. 5 Ewa   napisał(a) o 14:42, 25.10.18:

  Jestem takze zainteresowana. Pozdrawiam Ewa


Zostaw komentarz