Mobilna kaligrafia.info

11-01-2017 | Autor | Kategorie: kaligrafia.info | 💬 »

Dobra wiadomość dla użytkowników telefonów komórkowych.  Z przyjemnością informujemy, że kaligrafia.info doczekała się wersji na urządzenia mobilne. Choć jeszcze w trakcie testowania, już teraz wersja mobilna powinna znacznie ułatwić korzystanie z naszej strony na telefonach. To nie koniec dobrych informacji!

Dostaliśmy też wiele zapytań odnośnie działania samouczka na telefonach komórkowych. Obecnie nasz samouczek kaligrafii, częściowo wykonany jest w technologii flash, co uniemożliwia korzystanie z niego na większości urządzeń mobilnych.

Aktualnie trwają prace nad wersją samouczka, która pozwoli na bezproblemowe wyświetlanie animacji na urządzeniach mobilnych. W planach mamy także kilka innych niespodzianek związanych z samouczkiem, jednak poinformujemy o nich gdy prace będą na bardziej zaawansowanym etapie. Zostańcie z nami!

(Aktualizacja: 15.01.2017)

Zakończyliśmy pracę nad zmianą technologii wyświetlania animacji w samouczku. Użytkownicy komputerów nie powinni (poza drobną zmianą wizualną interfejsu) odczuć różnicy. Natomiast użytkownikom mobilnym nowe animacje umożliwią zobaczenie ich na swoich urządzeniach. Mimo to, w przypadku problemów z wyświetlaniem, niezmiennie zapraszamy do kontaktu.

 


Zostaw komentarz