CaliDraw – twórz arkusze z liniami pomocniczymi online

24-11-2011 | Autor | Kategorie: kaligrafia.info | 3 💬 »

Dziś światło dzienne ujrzała mała aplikacja o nazwie CaliDraw. Jest to program którym możemy wygenerować sobie (a następnie wydrukować) arkusz z liniami pomocniczymi do nauki kaligrafii. A to wszystko z poziomu przeglądarki internetowej. W tym momencie dostępne są jedynie trzy kroje pisma: italika, copperplate oraz uncjała. Lista krojów będzie sukcesywnie powiększana.

Z racji tego, że CaliDraw dopiero zaczął być rozwijany i usprawniamy zapraszam do dyskusji na temat aplikacji w tym wątku na forum. Można w nim również zgłaszać napotkane błędy oraz propozycje nowych funkcji.

Zobacz generator arkuszy z liniami pomocniczymi do kaligrafii.

Komentarze

 1. 1 asdasd   napisał(a) o 10:48, 26.05.13:

  Nie działa prosze o naprawe usterki

 2. 2 Marcin   napisał(a) o 15:20, 30.11.13:

  Proszę o naprawienie programu. Nie działa, nie można w nim wygenerować nic…proszę o zadziałanie w tej sprawie, jak widać sygnał o tym był bardzo dawno temu…

 3. 3 admin   napisał(a) o 22:54, 30.11.13:

  Marcinie, generator działa nieprzerwanie. Działał również w momencie pojawienia się poprzedniego komentarza. Jedyne problemy o których mi wiadomo to te z niektórymi przeglądarkami na telefonach komórkowych. Licznik wygenerowanych arkuszy wciąż rośnie, testy na wszystkich wiodących przeglądarkach również wyszły pomyślnie, więc problem leży po Twojej stronie.

  Proszę opisz dokładnie na jaki problem natykasz, jaką masz przeglądarkę (także jej wersja), system operacyjny oraz jakie parametry ustawiasz w formularzu generatora. Jedynie znając te informację będę Ci w stanie jakoś pomóc. Niestety komentarz tutaj także nie jest odpowiednim kanałem na zgłaszanie tego typu problemów. Nad generatorem od zawsze znajduje się informacje gdzie należy zgłaszać uwagi odnośnie pracy Calidraw. Miej to proszę na uwadze przy opisywaniu Twojego problemu. Pozdrawiam!


Zostaw komentarz